.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

מבנה ונושאי הקורס:

לימודי ליבה: מיפוי, אבחון וניתוח מדוייק של כל רובדי המידע האגורים בכל איברי הגוף השונים ושכבותיו. בכל מפגש נתמקד בחלק/איבר גוף מסויים. נתבונן, נחקור, נשחרר ונאזן אותו בכל הרובדים: פיזי מנטאלי רגשי אנרגטי

1.חקר, לימוד והבנה של כל אחד מאיברי הגוף הפיזי ומה הוא מייצג במימד הרגשי: אילו רגשות, טראומות, והיסטוריה אגורים בחלק זה של הגוף וכיצד לנקות ולרפא את הרובד הרגשי.

2.אבחון חלקי הגוף והיציבה והבנתם במימד הפסיכו-אנטומי = המנטאלי: אילו מחשבות, אמונות ותפיסות חיים מוחזקות בכל איבר ובתבנית הגוף כולה; כיצד מבנה ואחזקה של הגוף מושפעים ומשפיעים על הגישה, התפיסה והחוויה של מצבי החיים השונים ואילו אמונות ומחשבות מופעלות ומתקיימות במנחי הגוף השונים.

3.לימוד ואבחון טיפוסי הגוף השונים, כפי שמאובחנים בגישות ומסורות המשלבות פסיכולוגיה מערבית ומזרחית, ריבאלנסינג, יוגה ועוד.סיפור חיו של כל טיפוס גוף, כיצד נוצר, מה המוטו הקיומי שלו, מה מפעיל אותו, הדפוסים, התבניות הבחירות, השיעור/האתגר המרכזי שלו וכיצד לעזור לו להתאזן.

4.חקר והבנת 7 הגופים המרכיבים אותנו המשפיעים עלינו בכל רגע בחירה ותגובה: הפיזי, האנרגטי, הרגשי, האלקטרו מגנטי, הקארמתי, הנשמתי, האתרי.

תרגול ופרקטיקה - לימוד ותרגול טכניקות ליצירת שינוי וריפוי בכל הרבדים:

הקורס מקנה מיומנויות הוראה וטכניקות טיפוליות מתקדמות ליצירת שינוי הוליסטי ומשמעותי למטופל:

1.תרגול פיזי ולימוד שיטות מגע מדויק ועמוק לשינוי המבנה הפיזי

2.טכניקות נשימה לשינוי דפוסים רגשיים ואנרגטיים

3.איתור, שליפה ושינוי של מחשבות ואמונות ליצירת שינוי מנטאלי תפיסתי

4.טכניקות עבודה עם מסות רגש אנרגטיות לשחרור ואיזון רגשי

5.טכניקות אנרגטיות ומדיטציות לאיזון מנטאלי ועצבי

6.העמקה אל תרגול תנוחות יוגה בשילוב מדיטציה, דמיון מודרך והולכות אנרגטיות

7.לימוד השפעתן של התנוחות על איברים פנימיים ופריפריאלים, על מה כל תנוחה עובדת במימד המנטאלי רגשי,                     כיצד לשחרר טראומות זכרונות ודפוסים באמצעות תרגול יוגה                                                                                 הקורס יתמקד בתרגול מעשי של כל שיטות הריפוי הנלמדות, בשילוב סימולציות טיפול להטמעת הידע. 

מתי ואיפה:

29/10/19 - 16/6/20

המפגשים יערכו בימי שלישי ברשפון

בין השעות 9:00-14:00

 

לפרטים נוספים, צרו קשר עם שונטל
052-8563656 | yogalife7@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.