.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

כל הסודות על החיבור בין תבניות הגוף, לנפש, לאישיות ולחיים

שוחרי מודעות-גוף-נפש:הגיע הזמן לנסוק מעלה בהבנה-אבחון-הוראה/טיפול!

קורס העמקה והכשרה חדשני וייחודי להוראה וטיפול 

מיפוי מדוייק של מיקום רגשות, מחשבות, אמונות וזיכרונות באיברי הגוף,השפעתם על תבנית הגוף,      דפוסי האישיות ויצירת המציאות היומיומית.

הקורס כולל תהליכי לימוד ומודעות עמוקים להשלת מבנים של דפוסים ישנים, ליצירת חופש פיזי-רגשי-מנטאלי, ובריאת מציאות חיים חדשה משופרת!

 

יש בך קריאה למסע עמוק פנימה של ניקוי, ריפוי, שינוי עמוק?

מרגיש/ה שאין לך מספיק ידע/נסיון לאבחן/לטפל/ללמד/   להבין סימפטומים וכאבים בחדות, דיוק ויעילות?

חולם/ת על מפת דרכים ברורה ומובנית לעבודה עם אנשים?

זה בדיוק הקורס שיקפיץ אותך כמה דרגות מעלה!

מה תקבל.י בקורס:

.

.

הנפש מושפעת מכל שכבות הגופים הנסתרים המרכיבים אותנו: הגוף האנרגטי, הרגשי, המנטאלי, הקרמתי, האתרי...

לחץ, חרדה, דכאון, כאבי ראש, גב, צוואר, ברכיים ... כל האתגרים הללו נובעים מן הנפש והגופים הנסתרים.

רק ידע שלם על כל האיברים, השכבות והגופים המרכיבים את האדם,ניקוי וריפוי שלהם, מאפשר שינוי ופתרון שלם !

.

הקורס יעניק לך את כל הידע, הדיוק, הנסיון והבטחון הנחוצים כדי לשנות דרך הגוף והמודעות דפוסי חשיבה, רגש, תפיסה, כדי לייצר מציאות אחרת:    בריאה, מאוזנת וחיובית, לך ולאחרים.

זוהי הזדמנות פז להתמחות בשיטה ייחודית המשלבת ידע עתיק מתורות היוגה תרפיה, התמקדות והילינג, וידע חדשני של טכניקות לאיזון גוף-נפש וריפוי קוונטי

 

.

 הגוף שלנו זוכר הכל!

שרירים,מפרקים,רקמות, איברים אוגרים רגשות,מחשבות,זכרונות, המעצבים את מבנה ומגבלות הגוף ואת תבניות האישיות, התגובות והדפוסים היומיומיים.

כולנו צמאים לשינוי, אך שבויים במעגל אינסופי של בחירות ותגובות חוזרות, הנובעות מדפוסי אישיות וגוף שנחקקו בנו כתגובה לסיפורי חיינו!

מתי ואיפה:

הקורס הקרוב נפתח באוקטובר 24

במרכז בריאה, מגדים, חוף הכרמל ובאונליין:

הקורס משודר במקביל בזום ומוקלט לצפיה בשעות הנוחות לך!  

30 מפגשים שבועיים + סופ״ש מרוכז אחד

כל מפגש 5 שעות: 9:00-14:00

 

לסיליבוס המלא ופרטים נוספים:

https://yogalife4u.ravpage.co.il/סילבוס מפורט - הפסיכולוגיה של הגוף 

עלות הקורס:  10,700 ש״ח

לרישום מהיר:

https://meshulam.co.il/s/b3baf444-3d04-a18b-2447-a2e748603e18

 

לפרטים נוספים: סוזי- 0506381271 שונטל 0528563656  

בוגרי הקורס מספרים:

 

דליה גודמן מנהלת אשכול מדעים ואמנות 

אני מאמינה שתהליך חיינו הוא המסע אל עצמנו.  ישנו המסע החיצוני , אך הוא מושפע מן המסע הפנימי שלנו, מהדרך בה בחרנו.

אל המסע שלי בקורס הזה הגעתי במקרה. גיליתי מחוזות לא מוכרים ונחשפתי לעולמות חדשים,לעולם ידע מרתק, שהוגש בצורה מאורגנת סדורה ומקצועית להפליא. 

שונטל עשתה עבודה מדהימה;  לאט ובאהבה, בדיוק מופלא, ומתוך ידע בלתי נדלה, הוציאה אותי מאזור הנוחות בו הייתי אל עבר הלא מוכר. גיליתי עולמות חדשים , הבנתי שיש נתיבים רבים שהחיים מזנים לנו. למדתי שכל אחד חייב לייצר את הלהט והתשוקה מתוכו כדי להבין ולממש את עצמנו כפי שנועדנו להיות. 

התאהבתי בשונטל כי המורה הזו מאוד מדוייקת .הידע שלה מאוד סיסטמטי מאורגן . הגוף והנפש כל הזמן מסונכרנים ביחד

למדתי לדייק את הגוף והתודעה למדתי לתת לקבל ולהשפיע למדתי את כוחה של הענקה ואהבת חינם

תודה שונטל על הקורס המטלטל והמשפיע בחיי. זו היתה חווייה אישית מאוד עמוקה ועצומה.

אני מרגישה שעשיתי המון צעדים קדימה במסע ההתפתחות האישית שלי ואני זכיתי.

אני ממליצה בחום!

אוהבת ומעריכה אינסוף דליה.

 אילנה ניר, גננת ועכשיו מטפלת הוליסטית

קורס מרתק , סוחף, מאלף. משיעור לשיעור הבנתי עד כמה הדברים נוגעים לי ומקדמים אותי באופן אישי

הייתי מחכה כל שבוע ליום הזה להעשיר את עצמי כל כך.

השילוב ששונטל השכילה לעשות : הריבאלאנסינג, היוגה, התטא הילינג וההקשבה הקוונטית, שביחד הם מתכון מנצח לטיפול באנשים, להוראה, לאבחון, להבנה. זה הנגיש לי את הכלים שאני כ״כ מאמינה בהם,  זה עזר לי לחוש אותם על עצמי. ועכשיו אני יכולה להעביר אותם לאחרים , בגלל שאני מאמינה בהם, אחרי החוויה הזו על הבשר שלי.

במהלך הלימודים התפתחתי באופן אישי, ובסיומה חשתי שיצאתי לפועל- הוצאתי מתוכי את מה שיש בתוכי והיה סגור ומכווץ כל כך הרבה שנים. ובהתרגשות רבה אני כעת יודעת ומכריזה לעולם:

אני פורחת! אני מטפלת! זאת הקפיצה שעשה לי הקורס הזה!

 

 

רזיה מרחב, מורה, מרצה ומנחה

 שנת הלימודים הייתה עבורי מקור לאושר, לימוד, חוויה, רווחה וגם התמודדות עם קושי, הצפת לבטים והתבוננות פנימה.

לא הגעתי במטרה להיות מטפלת, והופתעתי מתכנים רבים בקורס שלא חשבתי שנלמד והיו מרתקים מאוד בעיני – בעיקר התטא הילינג והקשבה הקוואנטית.
החוויה הכי זכורה לי מהקורס אלו שני הרגעים בהם הבאת אותי להגיד "לא" ולשים גבול חד משמעי למה שאני לא רוצה לחוות. זה שיעור שהקרין לי מאז על החיים כרגע – ובעיקר בתחומים מעשיים ומקצועיים, וגם בממדים אישיים .

הלימוד וההבנה של טיפוסי הגוף השונים והיכולת לראות את כל סוגי הבודיטייפ המקיפים אותי ממקום אחר: והיום יכולה להתבונן בהם ממקום יותר של ערות ומודעות.

התפיסה שלי לגבי עצמי קבלה עוד רובד. אני אוהבת ללמוד כל הזמן ולפתוח עוד ועוד מקומות של בירור והתבוננות פנימה אל עצמי והחוצה אל העולם והאנשים שסביבי. זה שינה משהו במובן של הבנה שיש מקום להרבה סבלנות, חיפוש אחרי שקט וחמלה ולאו דווקא אחרי שינויים גדולים ודרמטיים ושמתוך השקט והחמלה יבוא שינוי אמיתי. לגבי הסובבים – בעיקר חיזק את ההבנה שאני כבר מחזיקה בה מזה זמן מה, שכל אחד בא עם סיפור אישי עמוק שהוא מביא איתו ושיש להכיר בזה ולקבל בהבנה ובחמלה.

ובנימה אישית:

שונטל, את מורה לחיים ואישיות יוצאת דופן, בעלת ידע רחב ונפש גדולה, לב אוהב אדם וערות ומודעות נדירים.ריגש אותי בקורס בעיקר היחס שלך והדרך שלך כמורה. בכל מיני רגעים ובדרך בה את פועלת מול אנשים. האישיות שלך היא הדבר שהכי ריגש אותי לאורך כל הקורס.

אני מודה על ההזדמנות ללמוד ממך ומצפה להמשך הלימוד.

באהבה, הערכה ובתודה גדולה,

רזיה

אתי ביטון, אשת ברזל ומאמנת אישית לאורח חיים בריא 

 הגעתי לקורס כי שונטל טיפלה בי באופן אישי וזה היה מדהים. בעקבות הטיפול רציתי לעזור עוד לעצמי ולאחרים.

הקורס היה מסע אמיתי- שנה מעניינת מלמדת מלאת תובנות, חוויה שמלמדת אותנו על עצמנו,

הצלחתי ללמוד להכיר את עצמי, להיכנס פנימה. למדתי להיות מי שאני- בלי מסכות אליהן הייתי מורגלת עשרות שנים. ומאז אני מה שאני.

הכי ריגש אותי זה לראות ולהרגיש את השינוי – להבין מה קורה לי איך אני לומדת לראות את הדברים בצורה שונה ואחרת.

גיליתי בעצמי שאני יכולה להיות קשובה, סבלנית והקורס הזה נתן לי מתנה: להתמודד עם כעסים שהובילו אותי בחיים, למתן את הכעס, ולהיות קשובה לעצמי ולאחרים בעיקר. והכי חשוב להיות בלי אגו- זו מתנה נפלאה בעיני

הקורס לימד אותי לאבחן אנשים ובזכות זה שלמדתי את הטייפ של סוגי האנשים הבנתי שכל אחד יש את הסיפור שלו מאחוריו ולמדתי שאני לא שופטת אף אחד יותר! 

הכלי הכי חשוב בעיני שרכשתי בקורס זה הוא איך אפשר לטפל במגע בצורה עניינית ואישית , לגשת לאני שבפנים, שלי ושל המטופל/ התלמיד שמולי.

ועל שונטל המורה:

אין מילים בפי לתאר את המורה הזו; האנושיות שלה מדהימה, היא עולם ומלואו בידע מטורף, היא מורה מדהימה, היא נותנת את כל מה שיש לה, היא משחררת את כל הידע המדהים הזה שיש לה מכל שנות חייה בצורה ברורה, חווייתית, עמוקה ונוגעת. היא מלמדת בסבלנות, היא תמיד קשובה, והיא מעבירה את הידע בצורה הכי מקצועית שיש, כי זו היא.

ממליצה ממליצה ממליצה, אתי

לא ניתן לפרסם תמונה זאת

אודליה, מטפלת הוליסטית, פתח תקווה

הקורס שינה את חיי - פשוט יצר בתוכי ובחיי מהפך מדהים! לפניו נחשפתי להרבה שיטות ודרכים בתחום האלטרנטיבי, אבל פה נוכחתי לגלות שככל שאני מתרגלת ועובדת עם עצמי או עם שונטל, מורתי המדהימה, השינויים מגיעים בכל רגע ורגע - בן אם זה לריפוי של כאב קליל ועכשוי, ובין אם זה ריפוי נבכי הנפש העמוקים ביותר.

אני ממליצה בחום ואהבה לכל מי שרוצה לחוות שינוי בחייו בלי שום הקדמה ובלי שום ניסיון-זה הכלי שיהפוך את חייך למציאות חדשה לגמרי, מציאות אשר אתה המנהיג והיוצר והמכתיב אותה לעצמך ובעצמך.

הגעתי ללמוד אצל שונטל, מורה משכמה ומעלה והחיבור איתה היה מדהים: הנתינה האדירה שלה ומי שהיא, האהבה העצומה שקיבלתי ממנה, העזרה, הלימוד היסודי והמדויק, יכולת הלימוד והביטחון שהיא מעניקה לתלמידיה, דרכה הברורה להעביר את החומר מאפשרת לכל אחד להפתח ולחוות שינוי. באמת קרו וקורים לי ניסים כל הזמן.

תודה שונטל אהובה, תודה על השפע שלך, והנתינה מהלב הרחב שלך- כמה אהבה עצומה יש לי אליך.ממליצה בחום רב לבוא ללמוד אצלה במרכז בריאה.

אביגיל, מורה ליוגה, כרם מהר"ל

שונטל אהובה, רציתי להגיד תודה מכל הלב, על הריפוי שאני חווה וזוכה לו בכל מפגש איתך.

הגעתי אלייך לפני קצת יותר משנה - כשנה לאחר שילדתי את ביתי, עם רצפת אגן במצב לא מדהים, וכאבים בגב עליון וגב תחתון רגיש. מצב הגב שלי חייב אותי להיפגש בצורה קבועה עם כירופרקט כדי להחזיר את החוליות שלי למקום, ואם לא הייתי הולכת בזמן, הייתי מקבלת מדי פעם עוויתות שרירים מכאיבות שמאוד הגבילו את התנועה שלי.

כבר בשיעור הראשון בקורס, הגוף שלי אמר לי – "הגענו למקום הנכון... המורה הזו יודעת מה היא עושה...". ואכן, תוך זמן קצר חל שיפור משמעותי במצב ריצפת האגן שלי, התחזקתי, הבטן שהייתה חלשה ורפויה לאחר הלידה, התחזקה מחדש, אפילו יותר מפעם, מערכת העיכול החלה לתפקד בצורה הרבה יותר טובה, והשיפור שאני חווה בגב שלי מאז שהתחלתי לתרגל אצלך, הוא מתנה יקרת ערך שלא חשבתי שאזכה לחוות. רוב הזמן, אני בכלל לא זוכרת שיש לי גב... הפעם האחרונה שנפגשתי עם הכירופרקט שלי הייתה לפני כמעט שנה, וגם אז הוא אמר לי שאני במצב ממש טוב... כמדריכת יוגה, כאישה וכאימא, אני כל כך מודה לך על האפשרות להכיר את היוגה בצורה עמוקה, מרפאת, כאמנות של תנועה שיוצרת בריאות, שמחה, ומפיחה חיים בכל תא בגוף. התרגול אצלך מלא בחדווה והנאה גופנית ונפשית. המאמץ נחווה כמשהו מאתגר ומעצים, ובזכות ההסברים והתובנות שאת משלבת בשיעורים אני גם זוכה להבין מה ולמה אני עושה את מה שאני עושה.

תודה עצומה גם על ההזדמנות ללמוד אצלך את הקורס הנפלא ומשנה החיים שלך. בעקבות הקורס, והטיפולים שאנחנו עושות אצלך, אני מרגישה שנבנית בתוכי מישהי אחרת, בריאה יותר, שלמה יותר, ואנחנו רק בהתחלה...

כל כך הרבה תקווה ואמונה חיות בתוכי היום, על כי אפשריים עבורי חיים שלא העזתי אפילו לחלום עליהם. חיים שמלאים בבריאות, שמחה, אהבה, הגשמה, ביטחון פנימי ועוד...

אלינור צור, מורה ליוגה

הגעתי לקורס כי רציתי להעמיק את הידע שלי כמורה ליוגה ובעצם קיבלתי הרבה יותר ממה שציפיתי

למדנו המון על כל האיברים בגוף, איך הם מתקשרים לנפש , מה הקשר בין הגוף לנפש

למדנו כמה סוגים של טיפולים: תטא הילינג, הקשבה קוונטית, ריבאלאנסינג וזה היה מצויין ושלם.

שונטל היא מתנה גדולה לעולם יש לה אנרגיות מדהימות וידע עצום

יוצאים עם שפע של ידע של אנרגיות וכלים

גם אם תרצו להיות מורים ליוגה גם כמטפלים וגם אם פשוט רוצים להכיר יותר את האנשים שמולכם

ממליצה לכם בחום

דליה דן, מנהלת שיווק ואסטרטגיה

אני תלמידה של שונטל מזה כ 10 שנים; שונטל היא לא סתם מורה אלא מאסטרית! כזו שנוסעים לחפש בארצות רחוקות ובמקדשים נסתרים, שנוסקת לגבהים רוחניים, כזו שממלאת אותך באנרגיה ובאהבה, שמלווה אותך דרך השיעור במסלולי החיים, שמעוררת השראה ומלמדת אותך, אך גם לא מוותרת לך כשצריך!

היא תעמת אותך עם פחדייך בעדינות ובנחישות, ותגרום לך להיות טובה יותר, חזקה יותר, אמיתית יותר, להתעלות מעל עצמך למצוא את העוצמה הפנימית שלך ולהתמודד עם החולשות. היא ניצבת כמו מראה מולך ומשקפת לך את היוגה אל מול החיים.

יוגה ומודעות הן דרך חיים. יש מורים שיעבירו שיעור ויש מורים שיעבירו שיעורים לחיים. וכזו היא שונטל!

ממליצה בחום באהבה ובכנות גדולה.

מחיר הקורס: 10,700 שח לכל המפגשים כולל הסופ״ש המרוכז

*ניתן לחלק לתשלומים (עד 12 תשלומים )

* מדיניות ביטולים:

אפשרויות החזר מרגע הרישום והתשלום:

כמו שאני מחוייבת לכם, לקורס ולתהליך שכל משתתף עובר בו, הציפייה היא שהמחוייבות תהיה הדדית

מתוך מחשבה ורצון גם לאפשר לך לבדוק התאמה של הקורס לצפיותיך: 

יש אפשרות לשיעור נסיון אחד בלבד בתחילת השנה (עלות 450 ש״ח)

אחרי שיעור אחד החזר מלא בניכוי דמי הרישום 700 ש״ח 

אחרי 2 שיעורים החזר של 75% מהתשלום המלא על כל הקורס

אחרי 4 שיעורים החזר ב של 50% מהתשלום המלא

אחרי 5 שיעורים החזר של 25% בלבד מסך התשלום המלא

אחרי 6 שיעורים אין החזרים!!!

לפרטים נוספים, צרו קשר עם שונטל
052-8563656 | yogalife7@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.