.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

כל הסודות על החיבור בין תבניות הגוף, לנפש, לאישיות ולחיים

מטפלים, מורים ואוהבי מודעות וגוף

הגיע הזמן לקפוץ מדרגה בהבנה, בהוראה, בטיפול ובאבחון!

 קורס מקצועי מעשי להעמקה אל מבנה ואיברי הגוף וחיבורם לנפש;

מיפוי מדוייק של מיקום רגשות, מחשבות, אמונות וזיכרונות באיברי הגוף,

השפעתם על תבנית הגוף, דפוסי האישיות ויצירת המציאות היומיומית.  

02

הנפש מושפעת מכל שכבות הגופים הנסתרים המרכיבים אותנו: הגוף האנרגטי, הרגשי, המנטאלי, הקרמתי, האתרי...

לחץ, חרדה, דכאון, תקיעות, כאבי ראש, גב, צוואר, ברכיים ... כל הבעיות והכאבים שמציפים את כולם נובעים מן הנפש והגופים הנסתרים.

רק ידע שלם על כל האיברים, השכבות והגופים, המרכיבים את האדם,ניקוי וריפוי שלהם, מאפשר שינוי, ריפוי ופתרון שלם ואמיתי!

03

הקורס יעניק לך את כל הידע,הדיוק והנסיון הנחוץ להבין ולשנות דרך גוף ומודעות דפוסי חשיבה, רגש, תפיסה, תגובה ובחירה, כדי לייצר מציאות אחרת -בריאה, מאוזנת וחיובית, לך ולאחרים.

 

 

זוהי הזדמנות פז להתמחות בשיטה ייחודית המשלבת ידע עתיק מתורות היוגה תרפיה, התמקדות והילינג, בשילוב ידע חדשני של טכניקות מגע לאיזון גוף-נפש וריפוי קוונטי

 

01

הגוף שלנו זוכר הכל!

שרירים, מפרקים, רקמות חיבור ואיברים פנימיים אוגרים רגשות, מחשבות וזכרונות,המעצבים את מבנה ומגבלות הגוף ואת תבנית האישיות, התפיסות והדפוסים היומיומיים.

 

כולנו צמאים לשינוי, אך שבויים במעגל אינסופי של בחירות ותגובות חוזרות, הנובעות מדפוסי אישיות וגוף שנחקקו בנו כתגובה לסיפורי חיינו!

מרגיש/ה שאין לך מספיק ידע/נסיון לאבחן/לטפל/ללמד/להבין סימפטומים וכאבים בחדות, דיוק ויעילות?

זה בדיוק הקורס שיקפיץ אותך כמה דרגות מעלה!

מה תקבלו בקורס:

מתי ואיפה:

 מתחילים בתאריך 27/10/2020

 במרכז בריאה, מגדים, חוף הכרמל. 

 

 

לא ניתן לפרסם תמונה זאת

אודליה, מטפלת הוליסטית, פתח תקווה

הקורס שינה את חיי - פשוט יצר בתוכי ובחיי מהפך מדהים! לפניו נחשפתי להרבה שיטות ודרכים בתחום האלטרנטיבי, אבל פה נוכחתי לגלות שככל שאני מתרגלת ועובדת עם עצמי או עם שונטל, מורתי המדהימה, השינויים מגיעים בכל רגע ורגע - בן אם זה לריפוי של כאב קליל ועכשוי, ובין אם זה ריפוי נבכי הנפש העמוקים ביותר.

אני ממליצה בחום ואהבה לכל מי שרוצה לחוות שינוי בחייו בלי שום הקדמה ובלי שום ניסיון-זה הכלי שיהפוך את חייך למציאות חדשה לגמרי, מציאות אשר אתה המנהיג והיוצר והמכתיב אותה לעצמך ובעצמך.

הגעתי ללמוד אצל שונטל, מורה משכמה ומעלה והחיבור איתה היה מדהים: הנתינה האדירה שלה ומי שהיא, האהבה העצומה שקיבלתי ממנה, העזרה, הלימוד היסודי והמדויק, יכולת הלימוד והביטחון שהיא מעניקה לתלמידיה, דרכה הברורה להעביר את החומר מאפשרת לכל אחד להפתח ולחוות שינוי. באמת קרו וקורים לי ניסים כל הזמן.

תודה שונטל אהובה, תודה על השפע שלך, והנתינה מהלב הרחב שלך- כמה אהבה עצומה יש לי אליך.ממליצה בחום רב לבוא ללמוד אצלה במרכז בריאה.

דליה דן, מנהלת שיווק ואסטרטגיה

אני תלמידה של שונטל מזה כ 10 שנים; שונטל היא לא סתם מורה אלא מאסטרית! כזו שנוסעים לחפש בארצות רחוקות ובמקדשים נסתרים, שנוסקת לגבהים רוחניים, כזו שממלאת אותך באנרגיה ובאהבה, שמלווה אותך דרך השיעור במסלולי החיים, שמעוררת השראה ומלמדת אותך, אך גם לא מוותרת לך כשצריך!

היא תעמת אותך עם פחדייך בעדינות ובנחישות, ותגרום לך להיות טובה יותר, חזקה יותר, אמיתית יותר, להתעלות מעל עצמך למצוא את העוצמה הפנימית שלך ולהתמודד עם החולשות. היא ניצבת כמו מראה מולך ומשקפת לך את היוגה אל מול החיים.

יוגה ומודעות הן דרך חיים. יש מורים שיעבירו שיעור ויש מורים שיעבירו שיעורים לחיים. וכזו היא שונטל!

ממליצה בחום באהבה ובכנות גדולה.

אמיר לוי, יועץ לשיווק עסקי

הגעתי לשונטל לסדרת טיפולים אישיים, לאחר שראיתי שיועצים אחרים שאני מעריך עברו תהליך דומה.

תוך זמן קצר, שונטל הצליחה לזהות אצלי תקיעויות שלא הכרתי ושלא חשבתי שיש לי.

בצורה מדוייקת ויעילה, התחלנו לפרק ולשנות את התקיעויות הללו בכל הרמות: במחשבה, ברגש ובגוף – תהליך מהיר שיצר אצלי פריצה אישית ועסקית.

הדיוק הרב בניתוח וההבחנות של שונטל והיכולת שלה לתת פתרון מדוייק הינו נכס מדהים . תודה רבה.

אביגיל, מורה ליוגה, כרם מהר"ל

שונטל אהובה, רציתי להגיד תודה מכל הלב, על הריפוי שאני חווה וזוכה לו בכל מפגש איתך.

הגעתי אלייך לפני קצת יותר משנה - כשנה לאחר שילדתי את ביתי, עם רצפת אגן במצב לא מדהים, וכאבים בגב עליון וגב תחתון רגיש. מצב הגב שלי חייב אותי להיפגש בצורה קבועה עם כירופרקט כדי להחזיר את החוליות שלי למקום, ואם לא הייתי הולכת בזמן, הייתי מקבלת מדי פעם עוויתות שרירים מכאיבות שמאוד הגבילו את התנועה שלי.

כבר בשיעור הראשון אצלך הגוף שלי אמר לי – "הגענו למקום הנכון... המורה הזו יודעת מה היא עושה...". ואכן, תוך זמן קצר חל שיפור משמעותי במצב ריצפת האגן שלי, התחזקתי, הבטן שהייתה חלשה ורפויה לאחר הלידה, התחזקה מחדש, אפילו יותר מפעם, מערכת העיכול החלה לתפקד בצורה הרבה יותר טובה, והשיפור שאני חווה בגב שלי מאז שהתחלתי לתרגל אצלך, הוא מתנה יקרת ערך שלא חשבתי שאזכה לחוות. רוב הזמן, אני בכלל לא זוכרת שיש לי גב... הפעם האחרונה שנפגשתי עם הכירופרקט שלי הייתה לפני כמעט שנה, וגם אז הוא אמר לי שאני במצב ממש טוב... כמדריכת יוגה, כאישה וכאימא, אני כל כך מודה לך על האפשרות להכיר את היוגה בצורה עמוקה, מרפאת, כאמנות של תנועה שיוצרת בריאות, שמחה, ומפיחה חיים בכל תא בגוף. התרגול אצלך מלא בחדווה והנאה גופנית ונפשית. המאמץ נחווה כמשהו מאתגר ומעצים, ובזכות ההסברים והתובנות שאת משלבת בשיעורים אני גם זוכה להבין מה ולמה אני עושה את מה שאני עושה.

תודה עצומה גם על ההזדמנות ללמוד אצלך את הקורס הנפלא ומשנה החיים שלך. בעקבות הקורס, והטיפולים שאנחנו עושות אצלך, אני מרגישה שנבנית בתוכי מישהי אחרת, בריאה יותר, שלמה יותר, ואנחנו רק בהתחלה...

כל כך הרבה תקווה ואמונה חיות בתוכי היום, על כי אפשריים עבורי חיים שלא העזתי אפילו לחלום עליהם. חיים שמלאים בבריאות, שמחה, אהבה, הגשמה, ביטחון פנימי ועוד...

לפרטים נוספים, צרו קשר עם שונטל
052-8563656 | yogalife7@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.